فناوری های نوین، شیلات پایدار
هزینه های ثبت نام در کنفرانس
سومین همایش و اولین کنگره ملی منابع شیلاتی از دو بخش کاملا مجزا تشکیل شده است. روز اول (10 اردیبهشت) ارایه مقاله (سخنرانی و پوستر) و روز دوم نشست تخصصی. هر یک از این دو بخش کاملا مستقل بوده و هر متقاضی می تواند در یک یا هر دو بخش شرکت نماید. برای هر بخش نیز گواهی جداگانه صادر می گردد.

جهت شرکت در بخش همایش (ارایه مقالات) هزینه های زیر باید پرداخت گردد:
  • دانشجویان و فارغ التحصیلان: 80 هزار تومان
  • اعضای هیات علمی دانشگاه ها و پژوهشگران مراکز تحقیقاتی: 150 هزار تومان
  • هزینه ثبت نام برای افرادی که مقاله نداشته و تنها تمایل به شرکت در همایش دارشته و متقاضی دریافت گواهی می باشند، 20 هزار تومان (جهت صدور گواهی حضور و پذیرایی میان وعده) می باشد.

توجه 1 : شرکت در این بخش برای افرادی که تنها قصد شرکت در همایش و استفاده از مقالات ارایه شده را دارند و تمایلی به دریافت گواهی ندارند، آزاد و بدون شهریه است. اما در صورتی که شرکت کننده ای علاقه مند به دریافت گواهی حضور باشد، ثبت نام به یکی از شکل های فوق الزامی است.

توجه 2 : تعداد مقالات ارسالی به همایش بدون محدودیت بوده اما هزینه های فوق تنها برای ارایه یک مقاله می باشد. در صورتی که شرکت کننده ای تمایل به ارایه بیش از یک مقاله باشد، هزینه ثبت نام مقاله اول برای دانشجویان 80 هزار تومان و برای کارکنان و اعضای هیات علمی 150 هزار تومان و برای ثبت نامه مقاله دوم تنها مبلغ 20 هزار تومان باید واریز شود. به عبارت دیگر به ازای هر مقاله اضافی مبلغ 20 هزار تومان دیگر به هزینه ی ثبت نام اولیه اضافه می شود.


جهت شرکت در هر نشست تخصصی هزینه های زیر باید پرداخت گردد:
  • دانشجویان و فارغ التحصیلان: 20 هزار تومان
  • اعضای هیات علمی دانشگاه ها و پژوهشگران مراکز تحقیقاتی: 50 هزار تومان

شركت كنندگان محترم لطفا مبلغ مورد نظر را به شماره حساب ٣١٥٠٠٦٢٣٨٠ نزد بانك تجارت به نام درآمدهاي متفرقه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان (كدشعبه:٣١٥٠٠) واريز نموده و تصوير فيش واريزي را به ايميل همايش و يا از طريق واتس اپ يا تلگرام (fisheriescongress@)ارسال نمايند.